,

BLOGERIAVIMAS - KAS MAN IŠ TO?

ketvirtadienis, birželio 15, 2017

tinklaraštis

Vakar mes (tinklaraštinkai) šventėme tarptautinę blogerių dieną. Su kuo ir sveikinu visas savo koleges! Ir žinote ką, blogeriavimas įgauna pagreitį. Jau vis daugiau atsiranda tinklaraščių, rašančių apie namus ir gyvenimo būdą, ne tik apie rūbus. O kaip didžiuojuosi savo asmeniniais pasiekimais - rašymo treniravimas ir tinklaraščio nuoseklus (beveik) pildymas. Norėčiau šiandien papasakoti ką reiškia man blogeriavimas ir kokius lietuvių tinklaraščius aš skaitau.

Tinklaraštį pradėjau rašyti kovo 3 dieną, 2013 metais. Šiemet mano Dievinu švenčia 4-ių metų gimtadienį, apie kurį ne visada prisimenu, bet jau esu pažymėjusi jubiliejų kalendoriuje. Jeigu ne tinklaraštis, nebūtų mano prekinio ženklo, darbo iš namų, džiaugsmo, naujų projektų, kuriuose sutikau nepakartojamų žmonių ir draugų. Nebūtų žmonių! Tai mano vizitinė kortelė, iš kurios galite pažinti mane ir mano veiklas. 

Dievinu skaityti tinklaraščius, kai atrandu tam laiko, bet taip pat dievinu kalbėti kokia nors įdomia tema ir apie ją pasakoti skaitytojams. Viliuosi, kad mano skaitytojai gauna naujos informacijos, sužino apie naudingus informacijos šaltinius ir išmoksta mėgautis gyvenimu, semiant iš tekstų teigiamas emocijas. Ačiū, mielieji, kad nepraeinate pro šalį ir Jūsų vis daugėja. 

Galite pagalvoti - o kam tas tinklaraščio rašymas? Tai, pirmiausia, savirealizacija, tobulėjimas, savo asmenybės pokyčių fiksavimas, dalinimasis patirtimi ar kita informacija. Tai mano pomėgis, kuris eina lygiagrečiai su verslu ir per tinklaraštį klientai gali suprasti su kokiu žmogumi susiduria įsigyjant produktus. Tai aistra, įkvėpimas, kuris varo į priekį. Neįsivaizduočiau gyvenimo be rašymo ir galimybės išsikalbėti, susipažinti su kitais rašančiais ir visada turėti progą pasitempti, dirbti su savimi.

darbas

Kartais atrodo, kad blogų industrija Lietuvoje neriasi iš kailio... Visi spaudžia rašyti, gaminti naujas temas, nepamiršti nuoseklumo, skaitytojų, geros kokybės nuotraukų. Ir gerai, nes mes tuo pačiu ir išbandome savo jėgas. Jeigu kas pradėjo rašyti, tai jis supranta, kad ši veikla kaip ir kiekvienas pomėgis - turi būti puoselėjama. Negalima pasiekti gerų rezultatų, neįdedant pastangų, nebent tas tinklaraščio rašymas yra be tikslo ir kažkokių konkrečių siekių. Ši veikla - savotiškas darbas, kadangi labai daug pastangų įdedama, kad įrašas ir nuotraukos atrodytų puikiai. Tačiau to išmokstama ir nereikia to bijoti.

Džiaugiuosi, kad pagaliau man pavyko atrasti temas, kuriomis gyvenčiau dieną ir naktį, apie kurias rašyčiau su malonumu. O šiame darbe svarbiausia jausti malonumą, pasitenkinimą ir turėti tikslą ar viziją. O jei dar dvejojate - ar prasidėti su rašymu, mano patarimas būtų toks - bandykite. Pasirūpinkite temomis, nuotraukomis ir pirmyn, jei nepatiks - visada galėsite pasitraukti.

Kol dar stropiai dalyvauju blogosferoje, norėčiau pasidalinti savo mėgstamais lietuvių tinklaraščiais, kuriuos arba skaitau pastoviai, arba tik retkarčiais (dėl laiko stokos):

BLANC AFFAIR ir Giedrė. Su ja pažįstamos ir gyvenime, labai daug skaitanti ir žinanti moteris.
HEALTHY HAPPEND ir Solamita, su kuria nenusibosta kalbėtis apie sveiką mitybą ir kuri prisidėjo prie mano kavos pokyčių.
E-INTERJERAS ir Evelina, su kuria sutampa požiūris į namų interjerą.
SANSUCRE ir mano Rūtelė, kuri tapo mano bičiule.
TEN KUR NAMAI ir Sigita, su kuria taip pat draugaujame.

Tikiuosi šis įrašas padės iš dalies suprasti blogeriavimo aistrą, o gal netgi pastūmės išbandyti šią veiklą? Nepamirškite, kad jeigu darote tai su meile, viskas klostosi tik geryn! Jeigu turėčiau ką nors sekti, skaityti - rekomenduokite komentaruose, su malonumu susipažinsiu su dar neskaitytais ar negirdėtais tinklaraščiais. O visus tinklaraščius man patogiausia sekti per Bloglovin.com platforma, kur, seku ir užsienio tinklaraščius. O mano galite sekti čia. Ačiū!

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

0 komentarai

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai