,

NAMINĖ PICA SU TUNU IR ŠPROTAIS

sekmadienis, vasario 02, 2014

zuvies pica
O kad laukiau, o kad skaičiavau dienas iki susitikimo su mano Ana, kuri tokia harmoniška virtuvėje! Ką gi, Draugystės Virtuvėje receptai laukiami ne tik manimi, bet ir skaitytojų, todėl mes su drauge ir vėl susitikom!
draugystė virtuvėje, ana, viktorija, gaminimas, dievinu.lt
Šį kartą pažadėjome viena kitai, kad bus naminė pica, bet būtinai įdomi, nestandartiška, kitokia. Šį sekmadienį susirinkome eksperimentuoti, kadangi pica turėjo būti su ančiuviais, bet nemėgstame, jų, tad teko keisti į kažką kito. Taip gimė - naminė pica su tunu ir šprotais.

r e i k ė s

  į d a r u i

Skardinės tunų savo sultyse.
Skardinės šprotų.
2 didelių pomidorų.
2 česnako skiltelių.
Itališkų prieskonių mišinio (galima rasti Maximoje).
Raudono svogūno.
Citrinos.
Kaparėlių.
Druskos, pipirų.
100 g sūrio.

  t e š l a i

300 g miltų.
Vandens.
15 g kepimo mielių.
2 šaukštai aliejaus.
1 kiaušinio.
Druskos ir pipirų.

p r o c e s a s

Pirmiausia, reikia ištirpinti mieles šiltame vandenyje. Tada jas supilti į miltus, įberti druskos ir pradėti minkyti tešlą. Tada maždaug valandą palaikyti šiltoje vietoje. Kai tešla paaugs, išminkykite ją, sudėkite į ją aliejų, kiaušinio trynį ir truputį pipirų, viską gerai sumaišykite. Tuomet iškočiokite tešlą ir įdėkite į kepimo indą. Tada ištepkite tešlą pomidorų pasta arba padažu, negausiai apibarstykite sūriu.

O dabar ruošiame įdarą! Supjaustykite pomidorus kubeliais ir įmeskite į keptuvę, tegul pakepa truputį, įdėkite česnako, pabarstykite druska, pipirais ir itališkais prieskoniais. 

kepti pomidorai
Toliau, paruoštą tešlą išdekoruojame šprotais, tunu, apibarstome kaparėliais, svogūnų griežinėliais. Tada sudedame citrinos griežinėlius, sutarkuojame likusį sūrį, apibarstome druska ir pipirais (negausiai). Galima pabarstyti ir kitų prieskonių pagal skonį. Voalia! Tokią pilną gėrių picą pašauname į orkaitę 30 - 40 min. Prie šios picos Vynoteka mums parekomendavo S. Oswaldo sausą vyną. Ši pica mums taip patiko, kad be savo porcijos, dar įsidėjome po vieną gabaliuką. Sotu ir labai skanu, visa širdimi rekomenduojame, nes picą vainikavome metų patiekalu!

naminė pica su tunu ir šprotais
Linkime skanaus ir sėkmės beeksperimentuojant su patiekalais, nes mes dažniausiai receptus perdarome savaip! Ką gi, ruošiamės kitam kartui. Laukite naujų išbandymų!


 Originalus picos receptas čia

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

10 komentarai

 1. Labai smagiai aprašyti receptai! :) Ir tikrai įdomūs - jau knieti juos išbandyti :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū Prestige, būtinai išbandyk picą, jei mėgsti tas ,,žuvis", mes nuo to dieviško skonio laipiojome sienomis ;)))

   Panaikinti
 2. sienos... tai ir liko nagų žymės ant jų... Ši pica verčia mane prisiminti mūsų metų salotas su melsvojo pelėsio sūriu ir kriauše, nuo kurių irgi lipau sienomis. Mmmm... Viktorija, mūsų laukia Jubiliejinis susitikimas, tikrai turime sužybėti ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nagų žymės :)))) kokios mes aistringos virtuvės šefės :) Nieko, kovo 1 dar labiau lipsime sienomis! :))) Aš jau nekantrauju ir vėl, tradiciškai, skaičiuoju dienas!

   Panaikinti
 3. Mmm, pica su šprotais :) Neteko ne tik ragauti, bet ir girdėti bei matyti. Reikės pabandyti :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. MySky, malonu, kad pas mane lankosi ir tie, kurie nori reklamuoti savo svetainę ;) O ši pica labai rekomenduotinas patiekalas! ;)

   Panaikinti
 4. okay, jei šprotai tinka ant keptos duonos, tai manau ir ant picos turėjo būti visai įdomu. :D mmm naminė pica! Pliusai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Buvo ne visai įdomu, o beprotiškai skanu! O naminė pica - tikras gardėsis, va dabar sėdžiu ir noriu :<

   Panaikinti
 5. Dėkui už picos receptą, Aš asmeniškai nepernešu špinatų, tad nedėjau jų. Buvo tikrai skanu ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rokai! Labai džiaugiamės, kad išdrįsai pasidaryti šią picą, tik nesupratome kur špinatų buvo, gal turėjai omeny šprotus... :)

   Panaikinti

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai