,

TRINTA CUKINIJŲ SRIUBA

penktadienis, rugpjūčio 29, 2014

trinta cukinijų sriuba
Niekas taip stipriai neįkvepia maisto gaminimui, kaip noras nustebinti artimą žmogų! Šiandien ieškojau trintos sriubos recepto, kuris būtų sveikas, naudingas ir paprastas. Man pasisekė, radau švelnaus skonio lengvą sriubytę, kuri tikrai bus kartojama dar kartą!

Esu peršalus truputį, mano draugelis irgi, tad norėjosi pagaminti ką nors šilto ir sveiko. Kaip žinia, reikia valgyti sriubas, o aš jų nemėgstu... Tik trintos sriubos gelbėja situaciją, nes ir pagaminti jas išvis nėra sudėtinga! Trinta cukinijų sriuba - vienas iš lengviausių receptų, kuriuo vėl gi, didžiuojuosi. Man yra svarbu, kad tai, ką pagaminu, patiktų ir vyriškai pusei. Gana kalbu, dalinuosi receptu.

Ko reikės?
  1. 500 g cukinijos.
  2. 1-3 morkų.
  3. 2-3 šaukštų pieno.
  4. 1 litro sultinio (arba 1l vandens ir vieno magijos daržovių sultinio kubelio)
  5. 1 šaukštelio kario prieskonių.
  6. Žiupsnelis muskato riešuto.
  7. Druskos, pipirų.
  8. Skrebučių.

Gaminimas

Mėgstu pasiruošti iš anksto, tad iš pradžių nuplauname daržoves ir supjaustome griežinėliais / kubeliais. Tada, paruoškite sultinį, jei tokio neturite - į užvirusį vandenį įmeskite magijos kubelį. Vėliau sudėkite į puodą supjaustytas daržoves ir virkite jas tol, kol suminkštės. Kai morkos bus minkštesnės - galite nuimti puodą nuo ugnies ir sutrinti daržoves smulkintuvu arba bulvių minkykle. 

Į sutrintą masę įpilkite pieno, įberkite kario ir muskato, pabarstykite druska ir pipirais, padėkite ant ugnies dar truputį pavirti. Dabar paruoškite skrebučius - telieka supjaustyti kelias riekes duonos į mažus kubelius ir pakepinti juos keptuvėje be aliejaus, kad sukietėtų ir paruduotų.

Po 10 -15 min galite dėti į dubenėlius, ant viršaus beriant skrebučius. Aš sakiau, kad bus lengva ir skanu! Net antros porcijos man reikėjo, o tai daug pasako apie patiekalą! Tikiuosi ir Jums patiks šis skanėstas šaltuoju rudens metu, ar matėte kaip krenta lapai?

TRINTA CUKINIJŲ SRIUBAŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

0 komentarai

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai