,

SALOTOS SU KRIAUŠE, CAMEMBERT SŪRIU IR VIŠTIENA

šeštadienis, kovo 21, 2015

salotos su kriauše, camembert ir vištiena

Ir prasidėjo. Negana to, kad apsireiškiau čia po 2-jų mėnesių tylos, tai dar be jokių žinių, tik su salotų receptu. Mano gyvenime vėl salotos! O tai reiškia vieną - atėjo pavasaris. 

Kartą prasitariau draugui, kad mėgstu vaikščioti į restoranus ir valgyti ten salotas, nes galiu apsimesti elegantiška ir kultūringa dama (šiaip tokia ir esu). Salotų valgymas turi žavesio, todėl aš mėgstu jas gaminti ir vienu receptu pasidalinsiu su Jumis!

Šios salotos sultingos ir gaivios, panašias dariau su Ana mūsų ,,Draugystė Virtuvėje" gaminimo cikle. Pagaminsite labai greitai, tik mėsą reikės paruošti iš anksto. 

Reikės

(Porcija 4 žmonėms)
Salotų mišinio (rinkausi su rukola)
2 kriaušių
Apie 200 g. vištienos krūtinėlių filė
Camembert sūrio
Mažų vyšninių pomidoriukų

Marinatas mėsai

Du šaukštai alyvuogių aliejaus
Šaukštas balzaminio acto
Bazilikas ir raudonėliai

Padažas

Du šaukštai alyvuogių aliejaus
Vienas šaukštas balzaminio arba vyno acto
Pusė šaukštelio citrinos sulčių
Pusė šaukštelio medaus
Pusė šaukštelio garstyčių
Druska, pipirai

Gaminimas


Paruošiame mėsą: supjaustome filė į mažus gabalėlius, apibarstome druska ir įdedame į ankščiau pagamintą mišinį iš alyvuogių aliejaus, raudonėlių ir baziliko. Paliekame šaldytuve apie 45 min. Supjaustome kriaušes, pomidoriukus, camembert sūrį ir visą tai sumetame į dubenį kartu su salotų mišiniu. Kepame marinuotą mėsą ir sudedame į salotas, apipilame salotas paruoštu padažu (tiesiog sumaišome atskirame dubenėlyje visas padažo sudedamąsias dalis). Voalia!

Pastabos
Šiame recepte buvo ir riešutų (graikinių) tik aš jų neturėjau. Pakeisčiau camembert sūrį į kietesnį arba tiesiog sudėčiau feta. Svarbu neperkepti mėsos, nes vištiena gali būti kietoka ir sugadins salotų skonį. 

Labai šaunus receptas, jau net įsigudrinau pakartoti, tik šį kartą  naudojau kitokį sūrį, barsčiau moliūgų sėklas ir dariau kitokį padažą (paprastesnį). Beje, šis receptas yra iš slow food serijos. Tikiuosi Jums patiks!

Originalus recepto šaltinis čia.

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

0 komentarai

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros