,

ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI - ŠIRDUTĖS IR DINOZAURAI

antradienis, kovo 31, 2015

ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI - ŠIRDUTĖS IR DINOZAURAI

Turiu gyvenime smaližį, kuriam visiškai negaila laiko gaminti ką nors skanaus ir saldaus. Kas kartą, kai matau kuriame nors tinklaraštyje labai smagų ir įdomų receptą, galvoju: ,,Jam patiks!", ir puolu planuoti, kada čia galima tai pagaminti.

Šį šokoladinių saldainių receptą radau senokai, bet tik dabar išdrįsau pasigaminti! Iki tol dar ieškojau šiam receptui reikalingų priemonių ir vis laukiau ypatingos progos. Ypatinga proga buvo vakar, nes reikėjo pamaloninti iš darbo grįžusį draugą ir tėvus. 

O receptą radau pas labai šaunią merginą, vardu Emilija. Jos tinklaraštis - mano favoritas, rašo lenkų kalba. Tačiau jos nuotraukos visada nuostabios, idėjos - kietos ir ji yra puiki pagalbininkė mano projektuose. Jos tinklaraštis - E for Event, o jos profesija / užsiėmimai - grafinis dizainas, dekoravimas ir fotografavimas. Labai džiaugiuosi, kad tinklaraščių dėka galima pažinti puikius žmones, kurie įkvepia ir motyvuoja! Todėl ačiū jai ir dalinuosi receptu, kurį radau pas ją čia.

ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI - ŠIRDUTĖS IR DINOZAURAI

Reikės

Ledukų formelių
Šokolado plytelių (turėjau 2 balto šokolado, 1 juodojo ir pieniško šokolado plyteles, bet mano dviems ledukų formelėms neužteko šokolado, o mano formelėse 12 + 14 duobučių.)
Medinių šaukštelių arba šakučių / ledų pagaliukų.

ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI - ŠIRDUTĖS IR DINOZAURAI

Gaminimas

Visų pirma reikia ištirpinti šokoladą. Maišiau kartųjį šokoladą su pienišku, o baltąjį palikau be priedų. Patogiausia tirpinti ant garų - ant įkaitusios viryklės dėkite pasirinkto dydžio puodą su vandeniu, o į vidų įstatykite stiklinį arba metalinį dubenėlį su šokoladu. Maišykite ir šokoladas greitai ištirps. 

ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI - ŠIRDUTĖS IR DINOZAURAIVėliau ištirpusį šokoladą supilkite į formeles ir įdėkite į šaldytuvą 20 min., kad šokoladas sustingtų ir būtų patogiau įsmeigti šaukštelius bei pagaliukus. Praėjus 20 minučių, išimkite formas iš šaldytuvo ir įsmeikite į kiekvieno šokoladuko vidų po pagaliuką, vėl įdėkite į šaldytuvą - pusvalandžiui. 

O vėliau jau galima išimti šokoladukus iš formelių ir mėgautis dievišku jų skoniu! Emilija pataria šokoladukus dėti į kavą arba karštą pieną. O aš rekomenduoju dovanoti šokoladukus savo mylimiesiems ir džiuginti juos tokiais smagiais desertais!


ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI - ŠIRDUTĖS IR DINOZAURAI
P.S. Formeles rasite turguje arba Tiger parduotuvėse.

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

2 komentarai

  1. Oditele, klausei kur pirkau medinius pagaliukis ir šaukštelius: jų reikia ieškotis ermitaže, spec. Parduotuvėse arba turguje, virtuvės reikmenų zonose :))

    AtsakytiPanaikinti

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros