,

SVEIKAS PUSRYČIŲ SMOOTHIE SU AVIŽINIAIS DRIBSNIAIS

ketvirtadienis, kovo 26, 2015

SVEIKAS PUSRYČIŲ SMOOTHIE SU AVIŽINIAIS DRIBSNIAIS

Kaip ir minėjau praeitame įraše - atėjo pavasaris ir man norisi lengvesnio, bei sveikesnio maisto. Turiu bėdų su pusryčiais - niekaip nesugalvoju ką galėčiau ir norėčiau valgyti jų metu. Pusryčiai man yra vieni svarbiausių ryto ritualų ir nepavalgyti arba pavalgyti neskaniai būtų tikra katastrofa. 

Jau kelias savaites nenoriu sumuštinių (mano pursyčių populiariausias maistas), nenoriu ir košių, kurios visiškai manęs nevilioja. Esu pasimetusi ir užvis labiausiai noriu sveiko maisto, kuris neapsunkina, kuris džiaugsmingai strakaliotų mano skrandyje!

Vieną receptą jau radau ir tai yra pusryčių kokteilis (smoothie - glotnutis?)! Labai smagu jį gerti iš spalvotų šiaudelių ir nekasdienių stiklinių, o ir sotu, skanu, bei sveika!

Reikės

Natūralaus jogurto (be cukraus, žiūrėkite, kad galiojimo laikotarpis būtų trumpesnis)
5 šaukštų avižinių dribsnių
1 banano
Neriebaus pieno

SVEIKAS PUSRYČIŲ SMOOTHIE SU AVIŽINIAIS DRIBSNIAIS

Gaminimas

Į trintuvą (blenderį) supilkite visą jogurtą, įberkite avižinių dribsnių ir sudėkite pjaustytą bananą. Visą mišinį trinti reikia apie 1-2 min, kol masė pasidarys vientisa. Jeigu masė bus per tiršta, įpilkite pieno (pagal savo nuožiūra) ir viskas!

SVEIKAS PUSRYČIŲ SMOOTHIE SU AVIŽINIAIS DRIBSNIAIS

Taigi turite skanų ir sveiką pusryčių atitikmenį! Nereikia sumuštinių, dešros ar bandelių, užtenka pamaloninti savo skrandį lengvu ir sotu gėrimu - smoothie! Aš džiaugiuosi ir gaminsiu dar! Tik reikia dar priprasti prie tokio minimalaus maisto ryte, nes aš pratusi gerai pavalgyti :)

Kaip radau šį gėrį? Neseniai vienoje tv laidoje išgirdau apie jauną merginą tinklaraštininkę, kurį numetė 55 kg, tad pasidomėjau jos tinklaraščiu. Kadangi laidoje ji protingai išdėstė mintis apie mitybos triukus, supratau, kad čia ji padės man sveikai maitintis! Jos tinklaraštis komercinis, propaguojantis jos video paketą (žinoma, mokama), kur ji pasakoja ką daryti, kad galėtum taip sulieknėti. Tačiau be šitų triukų, radau gerų sveikų ir lengvų receptų, tad puoliau juos studijuoti ir va, vieną įgyvendinau! Taip kad, rekomenduoju!

SVEIKAS PUSRYČIŲ SMOOTHIE SU AVIŽINIAIS DRIBSNIAIS

Originalus recepto šaltinis čia.

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

7 komentarai

 1. O Tania tikrai neįtikėtinai pasikeitė :) užrodei man dabar naują tinklaraštį, kurį reiks skaityti :)
  Hm, dėl jogurto galiojimo laiko, tai kaip žinoti, kad jis trumpas dėl to, kad mažiau konservantų, o ne dėl to, kad tris mėnesius stovėjo sandėly ir tiesiog dabar tas laikas priartėjo prie pabaigos? Man visada paranoja, kad bus sugedęs, jei labai nedaug liko iki nurodytos datos. Praėjusią savaitę varškę pirkau: patikrinau galiojimo datą, viskas ok. Nusinešiau iki kasos ir kol laukiau eilėje pastebėjau, kad ji kažkokia nenatūraliai išsipūtusi ir kažkas bėga iš jos. Yuck, nunešiau atgal ir nebepirkau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vita, sveika! :)) Kaip smagu Tave čia matyti! O dėl galiojimo laiko čia tipo, kad galiojimo laikas nebūtų kaip kai kurių pieno produktų - mėnesiais ir metais, o trumputis, kad nebūtų visas konservuotas. Aš taip supratau :)

   Panaikinti
 2. Viktorija, labai šaunus tavo pusrytis! Ir aš mielai tokį panašų skanaudavau, kol nesuvokiau, kad netoleruoju laktozės :( O kad dar skanesnis ir sveikesnis tavo smoothis būtų, siūlau keletą tipsų: avižas prieš tai pabrinkink keletą valandų drungname vandenyje. Jei glotnutį daraisi pusryčiams, nieko nenutiks, jei avižas paliksi užpiltas per naktį. Apskritai, visas kruopas, net ir pačias minkščiausias patartina brinkinti, nes tada organizmas geriau pasisavina naudingąsias medžiagas, o be to, mirkant sunkysta dalis fito rūgšties, kuri yra kenksminga. Bananą naudok pernokusį. Tokį, kuris turi daugybę juodų strazdanėlių ant žievės. Toks bananas yra ir saldesnis, ir turi daugiau naudos organizmui. O natūralus jogurtas man skaniausias Dobilo. Jis ekologiškas. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Monika! Tavo žinios yra daug didesnės nei mano :))) jau tikriausiai esi įgudus visuose tuose glotnučiuose :))) ačiū už patarimus!

   Panaikinti
 3. Klausimas- kur pirkai stikline tara antroje foto?:)

  AtsakytiPanaikinti

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai