,

LENGVAI PAGAMINAMOS SALOTOS STIKLAINYJE

ketvirtadienis, birželio 04, 2015

salotos stiklainyje

Visada turiu Jums istorijų. Šį kartą istorija iš darbo aplinkos. Kadangi kartu su Sigita (Ten Kur Namai) dirbame VAI VAI studijoje, tenka maitintis kavinėse arba greito maisto vietose, tai neigiamai veikia piniginės sudėtį. Vieną darbo dieną Sigita atsinešė į studiją didelį stiklainį salotų. Sėdėjo ji priešais mane ir skaniai sau pietavo. O vėliau, apsilankius mums Ikea parduotuvėje, įsigyjo specialų stiklainį savo gaminamoms salotoms. Pasižiūrėjau koks jo turis - pusė litro - galvoju, ne mano apimtis, o ir stiklainis labai sunkus pasirodė, tad jo nepirkau.

Dar kitą dieną užsiimdama savo mėgstama veikla - tinklaraščių skaitymu, užtaikiau ant įrašo apie salotas stiklainyje. Du kartus perskačiau ir supratau, kad mano pietų išsigelbėjimas tai supaprastintas salotų gaminimas ir valgymas iš stiklinio indo.

Taigi, apsilankius minėtoje parduotuvėje griebiau puslitrinį stiklainį, kuris ir užsidaro smagiai ir prisipirkau ingredientų salotams. Taip ir gimė mano salotų receptas, kurį pasiskolinau iš Love2Work merginų.

salotos stiklainyje

Šios salotos maistingos, gardžios ir jų ingredientai lengvai keičiami į kitus produktus, o ir pagaminti beprotiškai paprasta! Mano salotų receptas susideda iš:

  • Į stiklainio dugną pribėriau pusę saujos moliūgų sėklų ir sezamų.
  • Antru sluoksniu subėriau konservuotų kukurūzų.
  • Kiti sluoksniai paeiliui: supjaustyti agurkai, ridikėliai ir suplėšyti salotų lapai.
  • Sudėti smulkinti anakardžių riešutai.
O padažas gaminamas atskirai ir pilamas ant salotų tik tada, kai ruošiamės jas valgyti. Padažas susideda iš:
  • Šaukštelis medaus, garstyčių, alyvuogių aliejaus (galima truputį daugiau) ir šaukštelis citrinos sulčių. 
Sumaišykite viską ir supilkite į atskirą indą, o kai jau norėsite valgyti salotas supilkite ant viršaus ir kabinkite daržoves!

LENGVOS SALOTOS STIKLAINYJE

Patarimas: į šias salotas galite dėti viską ką mėgstate, ir kas Jūsų manymu derės tarpusavyje. Svarbu, kad kiekvienas sluoksnis būtų sandariai užklotas. Nors bus sunku sumaišyti padažą stiklainyje, kuris yra sklidinas, tačiau vėliau bus labai paprasta ir smagu valgyti! Salotų lapai turi būti visada ant viršaus, kad kitos daržovės jų nesutraiškytų. 

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

0 komentarai

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros