, ,

VIENO KĄSNIO SUMUŠTINIAI SU POMIDORIUKAIS IR SŪRIU

antradienis, liepos 21, 2015

VIENO KĄSNIO SUMUŠTINIAI SU POMIDORIUKAIS IR SŪRIU

Vėl pradėjome rengti dirbtuves. Startavome su nauju sezonu ir visai kita koncepcija. Einasi gerai, sutinkame daug šaunių žmonių, ragaujame skanų maistą ir jaukiai leidžiame laiką mūsų studijoje. Pirmosios dirbtuvės buvo liepos 12, tuomet ir savo pirmąjį gimtadienį atšventėme! 

Turėjome labai gražią ir turiningą šventę, apie kurią papasakosiu kitą kartą. Kaip žinia, dirbtuvėms visada ruošiame vaišes ir stengiamės, kad renginys praeitų sklandžiai, be pilvo gurgimo. Liepos 12 dienai pasikvietėme į pagalbą šauniuosius draugus suruošti mums vaišių - gimtadienio stalą, o vėliau, kitoms dirbtuvėms užkandžius ruošėme pačios.

Taigi antros mūsų dirbtuvės buvo apie plaukų priežiūrą, su Gintare Pietutyte. Paskaita buvo vos ne individuali kiekvienai dirbtuvėse dalyvaujančiai dalyvei; sužinojome paslapčių, triukų apie plaukus, kuriuos jau aprašė Aurelija iš Idėjų Miškas. Taip pat, kartu su Ingrida iš Dievinu Dirbtuvių paruošėme vaflių ir sumuštinukų, kurių receptą pateiksiu Jums šiandien.

VIENO KĄSNIO SUMUŠTINIAI SU POMIDORIUKAIS IR SŪRIU

Štai nuotraukose viršuje Jūs matote kaip atrodė šitie sumuštinukai - gražūs, labai lengvai padaromi ir skanūs! Visi aikčiojo, o man buvo labai malonu. Taigi, dalinuosi receptu!

Reikės:
  • Smulkiavaisių pomidorų dėžutės.
  • Vieno pakelio tepamojo sūrio Philadelphia su žolelėmis.
  • Ciabatta duonos arba prancūziško batono.
  • Saujos sūdytų ir kepintų žemės riešutų.
Papuošimui: dantų krapštukų ir dekoratyvinės lipnios juostos.

VIENO KĄSNIO SUMUŠTINIAI SU POMIDORIUKAIS IR SŪRIU

Jeigu pirksite ciabatta duoną, tai kiekvieną riekę pjaukite į 3 dalis, tada tepkite Philadelphia sūrį, barstykite ant viršaus riešutus ir uždėkite pomidorą ant viršaus. Tada į visą šį grožį įsmeikite krapštukus, iš anksto papuoštus vėliavėlėmis.

VIENO KĄSNIO SUMUŠTINIAI SU POMIDORIUKAIS IR SŪRIU

Puikūs užkandžiai vakarėliui, gimtadieniui ar renginiui, nes nereikalauja daug laiko ir priežiūros. Šie sumuštiniai lyg pirmoji pagalba, kai netikėtai ateina svečiai arba kai trūksta idėjų ką būtų galima pateikti paprastai šventei. Rekomenduoju ir noriu dar!

ŽEMIAU RASI PANAŠIŲ TEKSTŲ

0 komentarai

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai