APIE


dievinuSveiki,
mano vardas - Viktorija, gyvenu ir realizuoju save Vilniuje. Visą savo energiją ir laiką atiduodu Dievinu prekinio ženklo vystymui, žmonėms, tinklaraščiams, rašymui, kūrybinei veiklai, knygoms, žurnalams, augalų priežiūrai, namų dekoravimui ir slow living (liet. lėtas gyvenimo būdas) gyvenimo būdui. Esu nepriklausoma žurnalistė. 

Taip pat, koordinuoju slow living nuostabių moterų Facebook grupę - Dievinu Pokalbius ir Instagramą, dedikuotą lietuviams ir jų namų ar ofiso džiunglėms - Lithuanian Jungle.

Dievinu.lt tinklaraštį apie lėtą gyvenimo būdą rašau nuo 2013 metų kovo 3 dienos, norėdama kurti estetiškus namus; puoselėti mažas tradicijas namuose; pasiūlyti gerą knygą ar veiklą; kalbėti apie moteriškumą, malonumus ir slow living (apie tai galite paskaityti čia); gaminti maistą, kuris vartojamas lėtai, besimėgaujant; patarti ir pasidalinti patirtimi dirbant sau; mokinti pajausti gražias akimirkas, būti „čia ir dabar“; apsupti save dalykais, kurie turi išliekamąją vertę ir sukelia tik teigiamas emocijas. 
Šiek tiek vėliau atsirado Dievinu el. parduotuvė, kurioje apsigyveno kruopščiai rankomis dekoruoti indai namams. Norint geriau pažinti mane ir mano darbus, kviečiu užeiti į Spauda puslapį, kur rasite interviu ir tekstus, susijusius su mano veikla.

Faktai apie mane. Dievinu knygas apie saviugdą, santykius, moteriškumą ir prancūzišką stilių bei jų gyvenimo būdą; propaguoju slow living; diskutuoju apie tinklaraščius ir smulkųjį verslą; noriu išmokti prancūzų kalbą; dievinu kavą; skaitau nemažai užsienio tinklaraščių; mėgstu važinėti paspirtuku; iliustruoju savo receptų knygelę, žaidžiu interjero dekoratore namuose bei prižiūriu savo atogrąžų mišką...

Dėl užsakomųjų straipsnių, reklamos, bendradarbiavimo ar tekstų publikavimo kviečiu susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Viktorija Kovrìga,
Dievinu prekės ženklo įkūrėja, tinklaraštininkė

dievinu.lt@gmail.com
+37060834532

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai