APIE


Nuotrauka © Viktorija Giedrikaitė, Liucija Kazlauskaitė

A U T O R Ė

Sveiki, esu Viktorija, realizuoju save Vilniuje. Savo energiją ir laiką atiduodu Dievinu bei Attaché Stories prekinių ženklų vystymui, žmonėms, komunikacijai, tinklaraščiams, rašymui, fotografavimui, turinio kūrimui, kūrybinei veiklai, knygoms, namų dekoravimui ir slow living (liet. lėtas gyvenimo būdas) gyvenimo būdui.

Dievinu knygas apie saviugdą, santykius, moteriškumą; propaguoju slow living bei stengiuosi švęsti kasdieną, rūpintis savo malonumais. Kuriu Instagram strategijas bei turinį klientams, domiuosi komunikacija socialiniuose tinkluose, capsule wardrobe, etiketu. Diskutuoju apie tinklaraščius, prekinių ženklų identitetą, moteriškumą ir smulkųjį verslą. Dievinu kavą, estetiką, dizainą, kanceliariją, kino vakarus. Skaitau nemažai užsienio tinklaraščių; mėgstu važinėti paspirtuku, žaidžiu interjero dekoratore savo namuose, studijuoju Skaitmeninės Rinkodaros magistrą.

V E I K L A

◦ 2014 - 2015 m. kartu su kūrybiška komanda organizavome Dievinu Dirbtuves, kurių metu rengdavome seminarus, paskaitas, susitikimus su veikliomis moterimis.
◦ 2015 - 2016 m. kartu su puikiomis moterimis leidome VAI VAI el. žurnalą, kurio visus numerius galima rasti čia.
◦ 2014 m. vasario mėnesį pradėjau dekoruoti puodelius, o 2016 metų vasario mėnesį sukūriau elektroninę Dievinu produktų parduotuvę.
◦ Nuo 2018 metų vasario 10, koordinuoju veiklių, įdomių ir nepakartojamų moterų FB grupę - Dievinu Pokalbiai, dedikuotą lėtam gyvenimo būdui, moteriškumui ir tarpusavio palaikymui.
◦ 2018 m. pradėjau veiklą, dedikuota Instagram turiniui - Attaché Stories (Komunikacijos agentūrėlė).

T I N K L A R A Š T I S

Dievinu.lt rašau nuo 2013 metų kovo 3 dienos, norėdama kurti estetiškus namus; puoselėti mažas tradicijas namuose; pasiūlyti gerą knygą ar veiklą; kalbėti apie moteriškumą, malonumus ir slow living (apie tai galite paskaityti čia); gaminti maistą, kuris vartojamas lėtai, besimėgaujant; patarti ir pasidalinti patirtimi dirbant sau; mokinti pajausti gražias akimirkas, būti „čia ir dabar“; apsupti save dalykais ir daiktais, kurie turi išliekamąją vertę ir sukelia tik teigiamas emocijas.


Dievinu skatina sulėtinti savo tempą, išmokti mėgautis mažais dalykais ir atrasti laiko sau.

-
Dėl užsakomųjų straipsnių, reklamos, bendradarbiavimo ar tekstų publikavimo kviečiu susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Esu atvira pasiūlymams, rašau apie produktus ar paslaugas, kurios atitinka mano vertybes ir gyvenimo būdą. Jeigu manote, kad Jūsų produktas puikiai derės prie turinio ir stilistikos, susipažinkime! Dievinu.lt gali pasiūlyti atskirą įrašą kartu su nuotraukomis produktui ar paslaugai apžvelgti, taip pat, yra galimybė atsidurti Šiuo Metu Dievinu įrašų serijoje, kurioje rekomenduoju 3 patikusius produktus.

P.S. Kviečiu užeiti į Spauda puslapį, kur rasite interviu ir tekstus apie visą mano veiklą.

Viktorija Kovrìga,
Dievinu prekės ženklo įkūrėja, tinklaraštininkė

dievinu.lt@gmail.com

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros

Skaitytojai