APIE
Estetiškas tinklaraštis apie subtilų, sąmoningą gyvenimo būdą.

Dievinu: sąmoningumą, subtilumą, estetiką, mažus malonumus, knygas apie saviugdą, santykius, moteriškumą; capsule wardrobe, etiketą, tinklaraščius, kavą, malonų akiai dizainą, kanceliariją, kino vakarus, savo namus, ritualus, taisykles bei discipliną.


V E I K L A

◦ 2014 - 2015 m. kartu su kūrybiška komanda organizavome Dievinu Dirbtuves, kurių metu rengdavome seminarus, paskaitas, susitikimus su veikliomis moterimis.
◦ 2015 - 2016 m. kartu su puikiomis moterimis leidome VAI VAI el. žurnalą, kurio visus numerius galima rasti čia.
◦ 2014 m. vasario mėnesį pradėjau dekoruoti puodelius, o 2016 metų vasario mėnesį sukūriau elektroninę Dievinu produktų parduotuvę.
◦ 2018 metais vasario 10, koordinavau veiklių, įdomių ir nepakartojamų moterų FB grupę - Dievinu Pokalbiai, dedikuotą lėtam gyvenimo būdui, moteriškumui ir tarpusavio palaikymui.
◦ 2018 m. pradėjau veiklą, dedikuota Instagram turiniui ir turinio strategijoms - Attaché Stories.
◦ 2020 m. įkūriau Patreon platformą - Abipusio Palaikymo Klubą skirtą žmonėms, kuriems reikalinga pagalba su Instagram, planavimu, turinio strategija.

T I N K L A R A Š T I S

Dievinu.lt pradėjau 2013 metais kovo 3 dieną, norėdama kurti estetiškus namus; puoselėti mažas tradicijas namuose; pasiūlyti gerą knygą ar veiklą; kalbėti apie moteriškumą, malonumus ir sąmoningumą; mokinti pajausti gražias akimirkas, apsupti save dalykais ir daiktais, kurie turi išliekamąją vertę ir sukelia tik teigiamas emocijas.


Viktorija Kovrìga,
Instagram | Facebook 
dievinu.lt@gmail.com

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros