KAPSULĖS PASLAUGA

 k u r u o j u  moterų capsule spintas

kas yra capsule wardrobe? ↑

„Capsule wardrobe“ lietuvių kalba, tai — spintos kapsulė arba kapsulinė spinta. Tai metodas, kuris padeda efektyviau ir tvariau atnaujinti, bei tvarkyti spintos turinį. Atrenkami naujam sezonui tinkami drabužiai ir ir iš jų dėliojami deriniai. Tradicinis kapsulės metodas apima minimalų drabužių ir derinių kiekį. Tai minimalistės spinta, pilna neutralių spalvų: pilkos, juodos, baltos, tamsiai mėlynos, smėlio ir kt.. Tradicinėje kapsulėje visi drabužiai dera tarpusavyje, yra minimum aksesuarų ir, mano nuomone, mažai moters energijos.

Po 4 eksperimentavimo su kapsule metų sugalvojau savo kapsulės koncepciją. Dirbdama su moterimis leidžiu joms viską (na, beveik). Sutikrinu tik sudėtis ir medžiagas, siluetus, tinkamumą pagal figūrą, ilgius, bei dublikatus. O visa kita — galima. Juk kitaip savęs ir nepažinsi, tik būdama atvira eksperimentui ir pokyčiui. Pasikeitė mano požiūris į šiuos aspektus: pergalvojau žmogaus spalvos tipus, iš naujo pažiūrėjau į šiltų bei šaltų spalvų derinimą, apgalvojau kokios gali būti bazinės spalvos (bazinė ne vien smėlinė), detaliau pažiūrėjau į figūros tipus.


Ką man reiškia capsule wardrobe arba kaip aš vadinu, tiesiog – kapsulė? 

Neapsiriboju drabužių skaičiumi vienoje spintoje, viskas priklauso nuo gyvenimo būdo ir matematikos. Žinoma, ir dar nuo metų laiko. Kapsulę dėlioju sezoniškai, tačiau kai kurie drabužiai migruoja iš vieno sezono į kitą. Tokioje kapsulėje taisyklės kartais trukdo, todėl ne visada verta jomis pasitikėti. O tam, kad galėtum jų nepaisyti, turi jas pažinti. 

Mano manymu, kapsulė turi sinchronizuotis su moters charakteriu, vidine energija, gyvenimo būdu, figūros tipu ir veido bruožais. Tokia kapsulė – lyg sėkmės formulė, kurią galima taikyti kiekvienos moters gyvenime, siekiant palengvinti bei pradžiuginti jos kasdienį derinio pasirinkimą. 

Kapsulė formuoja įvaizdį, padeda vizualiai išsiųsti žinutę apie mūsų požiūrį, temperamento tipą, užimamą padėtį ar veiklos pobūdį. Ji yra apie gijimą ir pokytį, apie stilių ir šiuolaikinę madą, atsiribojant nuo mikro tendencijų.

Klientės kapsulė iš bazinių turimų ir naujų daiktų

Nuo šiol dirbu su klientėmis online ir į SEZONO KAPSULĖS PASLAUGĄ įtraukiu:

- asmenybės ir gyvenimo būdo analizę (Kuo užpildytos dienos? Koks stilius būtų labiausiai komfortiškas, o koks labiau priimtinas atitinkamoms situacijoms? Ką noriu transliuoti? Ir kt.)
- figūros bei veido bruožų analizę;

garderobo reviziją, kurios metu:

- peržiūriu dabar nešiojamus drabužius ir atrenku, kas laikui bėgant jau prarado savo žavesį, kas neteko formos, kokios stiliaus detalės yra aktualios bei funkcionalios. Nereikia pulti visko išmesti ar keisti nauju;
- peržiūriu aksesuarus, kurie užbaigia kiekvieną derinį;
- pasirūpinu, kad spintoje atrastume (arba vėliau atsirastų) bazinių drabužių – stiliaus ir spintos pamatus;
- išsiaiškinu, ko trūksta sezonui, kuriam ruošiamės. Pagal tai sudarau sąrašą naujų daiktų, pasirūpinu, jog tilptume į biudžetą;

trūkstamų dalių paiešką, kurios metu:

- sudarau sąrašą planuojamų pirkinių,
- peržiūriu prekinius ženklus ir atrenku, kas keliaus į kapsulę,
- sudedu visus daiktus su nuorodomis į online dokumentą PDF formate,
- sudėlioju keletą derinių pavyzdžių su atrinktais daiktais,
- vėliau jau kombinuoju naujus pirkinius su esamais drabužiais ir komponuoju kapsulę.

Kiekviena moteris gauna savo figūros ir jai tinkančių drabužių atmintinę, bei savo spintos gidą – kapsulę, kurioje aiškiai nurodyta, kas su kuo derės ir kaip galima žaisti su sezono išrinktaisiais. PDF dokumente bus visi deriniai, kuriuos galima bus atspausdinti, naudoti kiekvieną dieną ir nesirūpinti, kas su kuo turi derėti.

Derinių pavyzdžiai

Taip pat, šioje kelionėje yra video skambučių (iki 2), kurių metu išsiaiškinamos pagrindinės problemos, aptariami pirkiniai bei pasidalinu stilistiniais patarimais, ir burtais būtent TAU. Visą kelionės laiką esu šalia ir patariu iškilusiais klausimais, o atidavus failus, suteikiu 3 mėnesius online pagalbą dėl patarimų ar stilistinių klausimų.

P.S.: ieškant naujų drabužių, orientuojuosi tik į natūralias sudėtis.

TIK GARDEROBO ANALIZĖ

Gali atskirai užsisakyti garderobo analizę-reviziją, jei nori sudaryti derinius iš savo spintos drabužių. Revizijos metu spintos turinys analizuojamas pagal Tavo gyvenimo būdą, asmeninę charakteristiką ir drabužių aktualumą, bei ar jie Tau tinka. Sudarau derinius, padedu paruošti ir pirkinių sąrašą. Konsultuoju apie Tau tinkamus siluetus, aktualų stilizavimą, efektyvią spintos organizaciją. Revizija gali trukti apie 4-5 val. Po garderobo revizijos dar 2 mėnesius lieku kaip support’as iškylančiais klausimais.

KONSULTACIJA DĖL STILIAUS KAPSULĖS

Stiliaus ir garderobo klausimais galima kreiptis ir konsultacijos (video skambutis). Siūlau 30 min. nemokamo pokalbio, kurį galima rezervuoti ČIA.

Jei norėsi ilgesnės konsultacijos, dėl jos rašyk asmeniškai dievinu.lt@gmail.com. Tuomet pokalbis truks iki 2 val. Kartais prieš pokalbį galiu paprašyti padaryti namų darbus. 

Dėl kainų ir terminų teiraukis asmeniškai: dievinu.lt@gmail.com

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros