STILIAUS PASLAUGOS

Spintos Kapsulės metodas padeda efektyviau ir tvariau atnaujinti, bei tvarkyti garderobą — atrenkami naujam sezonui tinkami drabužiai ir iš jų dėliojami deriniai. 

Tradicinis kapsulės metodas apima minimalų neutralių spalvų (pilkos, juodos, baltos, tamsiai mėlynos, smėlio ir kt.) drabužių kiekį. Tradicinėje kapsulėje visi drabužiai dera tarpusavyje, yra mažai aksesuarų ir, mano nuomone, mažai energijos.

 ◠

Po 4 eksperimentavimo su kapsule metų priėjau savo kapsulės koncepciją. Dirbdama su moterimis leidžiu joms viską (na, beveik). Patikrinu tik sudėtis ir medžiagas, siluetus, tinkamumą pagal figūrą, ilgius bei dublikatus. O visa kita – galima. Juk kitaip savęs ir nepažinsi, tik būdama atvira eksperimentui ir pokyčiui.  


Teikiu šias paslaugas:

⌇ Stiliaus identiteto (ID) kūrimas 
⌇ Spintos Analizė offline arba online 
⌇ Spintos Kapsulės Sudarymas 
⌇ Konsultavimas
⌇Stiliaus Support’as mėnesiui


STILIAUS IDENTITETAS (ID)

1-3 savaitės

Tai Tavo asmeninis PDF dokumentas talpinantis visą informaciją apie Tavo figūros ypatumus, tinkančias spalvas, stiliaus charakteristiką arba kitaip — vektorių. Šiame individualiame dokumente yra sudėti Tau tinkami siluetai, rengimosi uniforma kiekvienai gyvenimo situacijai ir sudėliota mini kapsulė.

Stiliaus identitetas (kaip ir jo pavadinimas), nurodo, kad gausi reikiamą informaciją apie norimą transliuoti įvaizdį, paremtą Tavo individualumu. Tai bus Tavo gidas į tolimesnius savarankiškus apsipirkimus ar apsirengimą bet kokiai progai.

Šio dokumento sudarymas vyksta online, atsiunčiu anketą ir jeigu reikia, užduodu papildomus klausimus norint geriau Tave pažinti. Po paslaugos suteikimo dar 30 dienų suteikiu support’ą iškylančiais klausimais.

SPINTOS ANALIZĖ

Skirta nustatyti konkretų poreikį ar tikslą įvaizdžiui, optimizuoti spintos turinį. Ši paslauga atliekama Tavo namuose, trunka 4-5 val. Analizuojami einamojo ar būsimo sezono ar specifinio atvejo drabužiai, aksesuarai, avalynė ir lauko apranga. Dirbu šiose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.

Prieš susitinkant užpildoma anketa.

Analizės metu atskleidžiu, kas Tau tinka pagal spalvinį tipą, figūrą ir stilių. Suskirstau į kategorijas iš anksto atrinktus drabužius ir kt. bei sudarinėju derinius iš atrinktų elementų. Patariu apie Tau tinkamus siluetus, aktualų stilizavimą, efektyvų spintos organizavimą. Sudėlioju trūkstamų daiktų pirkinių sąrašą, o po paslaugos suteikimo dar 30 dienų suteikiu support’ą iškylančiais klausimais.

Online Spintos Analizė

1-2 savaitės

Užpildžius atsiųstą anketą, atitinkamu būdu reikės nufotografuoti visus atrinktus drabužius, aksesuarus ir avalynę, o nuotraukomis pasidalini su manimi. Kai kuriais atvejais prašysiu drabužius nufotografuoti ant savęs. Analizuoju spintą online režimu ir išsiunčiu PDF failą su visa informacija, deriniais ir patarimais. Po paslaugos suteikimo dar 30 dienų suteikiu support’ą iškylančiais klausimais.

SPINTOS KAPSULĖ

1-3 savaitės

Sudarinėju sezoninę arba specifinių poreikių turinčią kapsulę, skirtą konkrečiam gyvenimo atvejui ar laikotarpiui. Kaip pavyzdys: kelioninė kapsulė, motinystės atostogų kapsulė, kapsulė šventėms, darbo kapsulė, bazinė kapsulė ir t.t. Tokios kapsulės tikslas yra optimizuoti kasdieninį įvaizdžio ar stiliaus pasirinkimą.

Kapsulės sudarymas vyksta online, atsiunčiu anketą ir, jeigu reikia, užduodu papildomus klausimus. Tai leidžia geriau Tave pažinti. Gausi nuo 60 puslapių prasidedantį PDF failą, kuriame yra: sudaryta kapsulė ir parodyti deriniai su paaiškinimais kaip juos stilizuoti, Tavo figūros ir spalvinio tipo analizė, Tavo uniformos pavyzdžiai ir bendros rekomendacijos. Visi įtraukti drabužiai yra su nuorodomis ir gali iš karto juos įsigyti. Ieškodama elementų į kapsulę, prioritetą teikiu natūraliai drabužių sudėčiai.

Kapsulę galima rengti nuo 0, o galima jungti su esamais drabužiais, tuomet turimus drabužius reikės sufotografuoti ir atsiųsti.

Po paslaugos suteikimo dar 30 dienų suteikiu support’ą iškylančiais klausimais.

KONSULTACIJA

Stiliaus ir garderobo klausimais galima kreiptis konsultacijos metu (video skambutis per zoom, messenger). Siūlau 30 min. nemokamo pokalbio, kurį galima rezervuoti ČIA.

Jei reikėtų išsamios konsultacijos, dėl jos susisiek: dievinu.lt@gmail.com. Pokalbis truks iki 1.30 val. 

DOVANŲ KUPONAS

Padovanok galimybę pasinaudoti spintos revizijos, kapsulės sudarymo paslauga ar konsultacija brangiam žmogui. Tai bus nepakartojama individuali patirtis, kurią jubiliatas, (-ė) įsimins ilgam. Dėl išsamesnės informacijos susisiek žemiau nurodytu el. paštu.

Dėl kainų ir terminų teiraukitės asmeniškai: dievinu.lt@gmail.com. Mano Instagram čia.

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros