DIEVINU DESIGN


Dievinu Dekoruoti Puodeliai

Laikui bėgant atsirado Dievinu parduotuvė, kurioje nugulė rankų darbo produktai – komplimentai Jums ir Jūsų namams. Čia rasite dekoruotų puodelių, kurie, taip pat gali būti gaminami pagal individualius užsakymus. Prekių asortimentą greitu metu papildys naujos produktų kategorijos!


K Ą  M E S  K U R I A M E ?

dekoruoti puodeliai

Dekoruojame porcelianinius indus, kad jie taptų meno kūriniais ir mieliausiomis, vestuvių, gimtadienio, krikštynų, mergvakario ir kitų ypatingų progų, dovanomis. Ar žinote, kad kruopščiai išdekoruotuose puodeliuose kavą žymiai skanesnė?

Mūsų produktai, tai meno kūriniai, kurie pasakoja Jūsų istoriją. Pirmasis Dievinu pagamintas puodelis turėjo meilės istoriją, o kokius jausmus norite perteikti Jūs, dovanodami Dievinu produktus?

Dekoruoti Puodeliai Flamingas

K Ą  D A R  T U R I T E  Ž I N O T I  ?

Jeigu norite išgirsti pirkėjų nuomonę apie mūsų kūrinius, pirkėjų vertinimus rasite atsiliepimų puslapyje. Jeigu domina informacija apie užsakymų pateikimą bei turite klausimų – atsakymų siūlome ieškoti D.U.K. puslapyje.

Mus taip pat galite rasti socialiniuose tinkluose FB ir Instagram. Dievinu randa grožių ir Pinterest. Taigi, palaikome ryšį! O dabar, pradėk pažintį su Dievinu parduotuvę, apžiūrėk visą asortimentą čia.

PRENUMERUOK ĮRAŠUS

Gauk naują įrašą tiesiai į pašto dėžutę ir skaityk prie kavos.

30 d. peržiūros